Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

  • PO KL 5.4.2 „Budowa i wsparcie sieci organizacji działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w województwie mazowieckim”

Treść strony

PO KL 5.4.2 „Budowa i wsparcie sieci organizacji działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w województwie mazowieckim”

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
rozpoczęła realizację nowego projektu finansowanego ze środków
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 5.4.2

 

Budowa i wsparcie sieci organizacji działających na rzecz
rozwoju przedsiębiorczości w województwie mazowieckim”

 

Podstawowym celem projektu jest zapewnienie bezpłatnego wsparcia organizacjom członkowskim, a także zachęcenie innych organizacji pozarządowych działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w województwie mazowieckim do zrzeszania się w Izbie.

W ramach projektu organizacjom członkowskim oraz organizacjom zainteresowanym zrzeszeniem się proponujemy szeroki zakres bezpłatnych usług, m.in.:

  • Pogłębiona analizę organizacji członkowskich

Pogłębione analizy dotyczyć będą: potrzeb, obszarów działania, barier, ograniczeń kadrowych, finansowych odnoszących się do konkretnych organizacji. Pozwolą one na precyzyjne dopasowanie przekazywanych informacji i wsparcia do potrzeb danej organizacji.

  • Platforma współpracy

Bezpłatny dostęp do platformy internetowej obejmującej m.in. bazy danych organizacji, wyselekcjonowane informacje o zmianach w prawie, narzędzie do wypracowywania wspólnych stanowisk i konsultacji, wsparcie tworzenia i realizacji projektów partnerskich, narzędzie umożliwiające wymianę barterową produktów i usług między organizacjami, a także bezpłatne szkolenia e-learningowe sprofilowane zgodnie z potrzebami zrzeszonych NGO.

  • Spotkania tematyczne

Cykliczne spotkania tematyczne dla organizacji członkowskich z władzami samorządowymi i państwowymi, przedstawicielami uczelni, innych instytucji i organizacji, też z zagranicy poświęcone omówieniu planowanych konkursów o dotacje, wyjaśnieniach dotyczących podatków, także marketingu, aspektów finansowych, prawnych, projektów partnerskich i międzynarodowych inicjatyw. Przewidziano 18 spotkań, 270 uczestników, zwrot kosztów dojazdu dla ½ uczestników po ok. 80 zł.

  • Porady ekspertów

Bezpłatne dyżury ekspertów: doradztwo prawne, podatkowe, finansowe, pisanie i rozliczanie wniosków o dofinansowanie, prowadzenie przez NGO działalności gospodarczej / odpłatnej działalności statutowej. Dyżury średnio 2 x w tygodniu x 4 h x 2 osoby.

  • Wypracowanie i wdrażanie procedur partycypacji

Udział w wypracowaniu i uzgadnianiu oraz wdrażaniu procedur partycypacji organizacji członkowskich w działaniach sieci, komunikacji, zgłaszania problemów i obszarów tematycznych przez organizacje. Przewidziano 18 spotkań, 315 uczestników, zwrot kosztów dojazdu na konsultacje dla ½ uczestników po ok. 80 zł

 

Bliższe informacje:

Małgorzata Stodulna, Monika Malesa

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Ul. Smocza 27

01-048 Warszawa

Tel. 22 838 32 17 wew. 160

e-mail: szkolenia@mirip.org.pl, www.mirip.org.pl

PO KL 5.4.2 „Budowa i wsparcie sieci organizacji działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w województwie mazowieckim”

Kalendarium

«kwiecień 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 00-04 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

poig
http://parp.gov.pl
-
http://ec.europa.eu/

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.