Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

Treść strony

V Mazowieckie Spotkanie Przedsiębiorców

21 kwiecień 2005


V Mazowieckie Spotkanie Przedsiębiorców odbyło się w dniu  21 kwietnia 2005 r.  w siedzibie Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiebiorczości w Warszawie, przy ul. Smoczej 27.


Tematem główny V MSP brzmiał:


„Jak skutecznie mogą zaistnieć w UE mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”


Honorowy patronat nad V MSP objął Marszałek Województwa Mazowieckiego – Pan Adam Struzik.


V MSP zgromadziło około 100 uczestników – przede wszystkim przedsiębiorców z regionu Mazowsza, a także przedstawicieli instytucji okołobiznesowych zwiaznych z sektorem msp.


Udziałem w V MSP zainteresowane były najbardziej: prężne i dynamiczne firmy, które już dziś mają aspirację wejścia na zintegrowane rynki zagraniczne, firmy rozwojowe dążące do nowoczesnych technik i technologii.


Przygotowanie przedsiębiorców do wykorzystania funduszy UE w bieżacym roku oraz w njabliższych latach poprzez obszernej, pogłębionej informacji na temat sposobu i formy ich wykorzystania – to głowny cel, jaki postawili sobie Organizatorzy V MSP.


V Mazowieckie Spotkanie Przedsiębiorców miało charakter warsztatowy, który pozwolił na dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat:  • dostępnych środków unijnych dla przedsiębiorców w kończącycm się pierwszym okresie absorbcji, czyli latach 2005-2007 a także na temat środków strukturalnych  w okresie 2007-2013;


  • pozostałych instrumentów finansowych zwiazanych z działalnością przedsiębiorców i finansowania ich projektów.


Warsztaty prowadzili eksperci Instytucji Wdrażających fundusze unijne dla przedsiębiorców m.in.: Fundusze Strukturalnych, Funduszu Mikro, Funduszu Pożyczkowego i Poręczeniowego, Leasingu, Kredytów Pomostowych. Integralną częścią spotkania były stoiska informacyjne i wystawiennicze, na których zaprezentowana została oferta instytucji wspierających przedsiębiorców.


 
 


 

Galeria V MSP

Głównym SPONSOREM V MSP był:
FORTIS Bank Polska S.A.

  • FORTIS Bank Polska S.A.
Sponsorzy V Mazowieckiego Spotkania Przedsiębiorców
  • Krajowy System UsługPatroni Medialni

Kalendarium

«kwiecień 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 00-04 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

poig
http://parp.gov.pl
-
http://ec.europa.eu/

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.