Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Treść strony

  • [obiekt Flash]

Galeria Lider Przedsiębiorczości Roku 2010

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie gratulują mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom za wzięcie udziału w prestiżowym konkursie „Lider Przedsiębiorczości Roku”, który organizowany jest już od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości.

Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm.

Konkurs stanowi integralną część Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego MSP, najbardziej reprezentatywnego zgromadzenia przedsiębiorców, organizacji okołobiznesowych, przedstawicieli władz państwowych, regionalnych i lokalnych. Tegoroczne XVI Ogólnopolskie Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbyło się w dniu 4 listopada 2010 r. w Warszawie, w Pałacu Chodkiewiczów - ZRP, Warszawa, ul. Miodowa 14, pod hasłem:                

,,Wzrost konkurencyjności MSP-
działania na rzecz wsparcia i ograniczania zagrożeń’’

 

Patronat nad konkursem „Lider Przedsiębiorczości Roku 2010” objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

O tytuł „Lidera Przedsiębiorczości Roku” ubiegać mogą się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa: produkcyjne, handlowe i usługowe. Jako definicję mikro, małego i średniego przedsiębiorstwa przyjęto definicję zgodną  z  art. 2 załącznika I  do Rozporządzenia Komisji (WE) 364/2004 z dnia 25 lutego 2004 r.

Przedsiębiorstwa oceniane są w trzech kategoriach:

•    Mikro przedsiębiorstwa      -    firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników,
•    Małe przedsiębiorstwa       -    firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników
•    Średnie przedsiębiorstwa  -     firmy zatrudniające mniej niż 250 pracowników

Przyznanie wyróżnień odbywa się na zasadzie dwustopniowej kwalifikacji polegającej na kompletowaniu dokumentów dot. działalności i osiągnięć firmy oraz ocenie formalnej dokumentacji konkursowej, a następnie ocenie i weryfikacji merytorycznej kandydatów przeprowadzanej przez Kapitułę Konkursu. Częścią ostateczną jest Finał Konkursu, czyli wybór przez Kapitułę Konkursu - najlepszej firmy i nadanie tytułu „Lidera Przedsiębiorczości Roku”.

Wręczenie statuetek i dyplomów „Lidera Przedsiębiorczości Roku 2010” odbyłosię w trakcie XVI Forum podczas uroczystej kolacji zwanej „GALĄ LIDERÓW” w dniu 4 listopada 2010 r.

Promocją Konkursu i jego laureatów zajmą się nie tylko Organizatorzy, ale również media ogólnopolskie, regionalne, i lokalne, które obejmą patronat medialny nad imprezą.


Dodatkowo Laureaci konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2010” w ramach działań promocyjnych otrzymają:

1/ znak (logo) LIDERA w wersji elektronicznej na płycie CD – do wykorzystania w materiałach promocyjnych firmy;
2/ możliwość promocji firmy na stronie internetowej Izby lub Fundacji (umieszczenie logo, nazwy firmy, linku do strony www) na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia otrzymania wyróżnienia.

 

Finał Konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2010”

Kalendarium

«kwiecień 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 00-04 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

poig
http://parp.gov.pl
-
http://ec.europa.eu/

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.