Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Treść strony

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw 
oraz
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie  
serdecznie zapraszają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa
do wzięcia udziału w:
prestiżowym konkursie

„Lider Przedsiębiorczości Roku 2011”
 
Konkurs organizowany jest już od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne                            i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm. Konkurs stanowi corocznie integralną część Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego, najbardziej reprezentatywnego zgromadzenia przedsiębiorców, organizacji okołobiznesowych, przedstawicieli władz państwowych, regionalnych i lokalnych. 
 
Tegoroczne XVII Ogólnopolskie Forum Gospodarcze, odbędzie się w dniu 18 listopada 2011 r. w Warszawie, w Pałacu Chodkiewiczów - ZRP, Warszawa, ul. Miodowa 14, pod hasłem:
 
„Finanse i innowacyjność w rozwoju MSP” 
Potrzeby inwestycyjne małych i średnich przedsiębiorstw 
oraz źródła ich finansowania
 
Patronat nad konkursem „Lider Przedsiębiorczości Roku 2011” objął Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego. 
 
O tytuł „Lidera Przedsiębiorczości Roku” ubiegać mogą się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa: produkcyjne, rzemieślnicze, handlowe i usługowe. 
 
Przedsiębiorstwa oceniane są w trzech kategoriach: 
Mikro przedsiębiorstwa  - firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników,
Małe przedsiębiorstwa  - firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników
Średnie przedsiębiorstwa  - firmy zatrudniające mniej niż 250 pracowników
 
Przyznanie wyróżnień „Lidera Przedsiębiorczości Roku” odbywa się na zasadzie dwustopniowej kwalifikacji:
Etap I – kompletowanie dokumentacji dotyczącej działalności i osiągnięć firmy, ocena formalna dokumentacji konkursowej.
Etap II – ocena i weryfikacja kandydatów przeprowadzona przez Kapitułę Konkursu na podstawie zasad „Kryterium oceny formalnej i merytorycznej firm konkursu Lider Przedsiębiorczości Roku”, zatwierdzonej przez Kapitułę Konkursu oraz 
Finał Konkursu – wybór najlepszych firm i nadanie im tytułu „Lider Przedsiębiorczości Roku”.
 
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie w Biurze Organizacyjnym Konkursu: ankiety  zgłoszeniowej oraz wniesienie opłaty rejestracyjnej.
 
Laureaci konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2011” w ramach działań promocyjnych otrzymają:
1/ znak (logo) LIDERA w wersji elektronicznej na płycie CD – do wykorzystania w materiałach promocyjnych firmy (m.in. na papierze firmowym, dokumentach);
2/ możliwość promocji firmy na stronie internetowej Fundacji lub Izby (umieszczenie logo, nazwy firmy, linku do strony www) na okres 12 miesięcy, począwszy od dnia otrzymania wyróżnienia. 
 
Promocją Konkursu i jego laureatów zajmą się nie tylko Organizatorzy, ale również media ogólnopolskie, regionalne, i lokalne, które obejmą patronat medialny nad imprezą. 
 
Zapraszamy serdecznie wszystkie mikro, małe i średnie firmy do ubiegania się o to wyróżnienie, obecnie znane i cenione oraz postrzegane jako oznaka prawdziwego sukcesu gospodarczego, zarówno w kręgach decydentów jak i małych i średnich przedsiębiorstw.
 
Na zgłoszenia kandydatów do tytułu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2011” czekamy do dnia 30 września 2011 roku. Kompletną dokumentację konkursową wraz z załącznikami należy dostarczyć w formie drukowanej. Złożona dokumentacja powinna być odpowiednio zabezpieczona, oznakowana napisem „KONKURS LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU 2011” i dostarczona pocztą zwykłą lub kurierską do: Biura Organizacyjnego konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku”: ul. Smocza 27, 01-048 Warszawa, tel. (22) 838-56-73, fax. (22) 838-35-53,                               e-mail: oswiata@mirip.org.pl
 
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Panią Dorotą Gromadzką na powyższy adres. 
 

Kalendarium

«kwiecień 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 00-04 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

poig
http://parp.gov.pl
-
http://ec.europa.eu/

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.