Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

  • Spotkanie Noworoczne 2013

Treść strony

Spotkanie świąteczno – noworoczne


Spotkanie świąteczno – noworoczne
10 stycznia 2013 roku

W dniu 10 stycznia b.r. w siedzibie Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie odbyło się spotkanie świąteczno- noworoczne.

Spotkanie rozpoczęło się kolędą „Bóg się rodzi„ zaśpiewaną przez zaproszonych gości, przy współudziale Chóru z Teatru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycił Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz, Metropolita Warszawski.

Oprócz członków organizacji rzemiosła, pracodawców-rzemieślników wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele miasta i samorządu terytorialnego oraz pracownicy Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości i Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie.

Prezes MIRiP i Fundacji MSP Pan Edward Tomasz Połaski przywitał wszystkich zgromadzonych, podkreślił, że jest to trudny czas dla gospodarki i rzemiosła, że obecne czasy to czasy Wielkiego Programisty, opowiedział Midrasz o Miłości i życzył aby nieustannie wiara i miłość towarzyszyła w Nowy Rok 2013, a kontakty z ludźmi dostarczyły miłych wrażeń i były motorem dla nowych działań. 

Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Pan Jerzy Bartnik przy współudziale Zastępcy Prezesa ZRP Jana Klimka oraz Prezesa MIRiP i Fundacji MSP E.Tomasza Połaskiego odznaczył Jego Eminencję Kazimierza Kardynała Nycza, Metropolitę Warszawskiego najwyższym wyróżnieniem polskiego rzemiosła „Szablą Kilińskiego”.

 

Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz, Metropolita Warszawski, zwrócił uwagę na rolę rzemiosła w życiu codziennym. Błogosławiąc opłatek, życzył zebranym gościom i całemu rzemiosłu wytrwałości i dalszego rozwoju.

 

Kalendarium

«marzec 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 00-04 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

poig
http://parp.gov.pl
-
http://ec.europa.eu/

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.