Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Treść strony

Aktualności

Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność poinformować, realizacja Projektu „Podniesienie kwalifikacji nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz IPNZ Mazowsza” przynosi wspaniałe rezultaty, nie tylko dla nauczycieli/ek biorących w nim udział ale także dla młodzieży, która korzysta z wiedzy i praktyki jaką zdobyli pedagodzy dzięki zajęciom realizowanych w ramach Naszego Projektu!

W okresie wakacyjnym grupa 10 nauczycielek branży gastronomicznej z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Małkini Górnej oraz z Technikum Zieleni w Radzyminie brała udział w 90 godzinnym kursie Carvingu prowadzonym przez Mistrza Polski w tej sztuce Pana Marka Rybackiego. Panie z niesamowitą pasją i sumiennością pod czujnym okiem mistrza zgłębiały tajniki tej sztuki, którą dziś z równą pasją przekazują swoim uczniom!  Po zakończonym udziale w Projekcie Pani Elżbieta Rukat, jedna z jego uczestniczek utworzyła Koło Carvingu!!!

 

Jak pisze Pani Elżbieta: „Wtedy nawet nie pomyślałam, że w przyszłości zostanę opiekunem Koła Carvingu … Zgłosiłam się do udziału w projekcie „Podniesienie kwalifikacji nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz IPNZ Mazowsza” organizowanym przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie... Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości graniczącej wręcz ze stoickim spokojem, wielkim zdolnościom i umiejętnościom przekazywania wiedzy ze strony prowadzącego, opanowałam podstawy rzeźbienia. Obecnie staram się przekazywać je uczniom, co daje mi ogromną satysfakcję”

 

Zespół Projektu życzy dalszych sukcesów uczniom Koła i mamy nadzieję, że postawa Pani Elżbiety Rukat będzie wzorem dla wszystkich nauczycieli/ek ponieważ jak widać to właśnie pasja nauczyciela stanowi klucz do sukcesu uczniów!

Więcej informacji o Kole znajda Państwo tutaj (http://www.zs.malkinia.com/hig.html)

 

Marzena Osińska

Specjalista ds. promocji, rekrutacji i obsługi BO

 

  • -

następna strona »

Kalendarium

«październik 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

https://niw.gov.pl/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/polski-inkubator-rzemiosla/
poig
http://parp.gov.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.