Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Treść strony

Zapytanie ofertowe nr 7/K/2013


Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu szkolenia podnoszącego miękkie kompetencje biznesowe (negocjacje, techniki sprzedaży, marketing, zarządzania czasem i ryzykiem w projekcie, zarządzanie projektem) w systemie stacjonarnym, w terminach określonych przez Zamawiającego dla uczestników projektu pt. „Kompetencje pracowników MŚP kluczem do rozwoju sektora”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, realizowanego na podstawie umowy nr UDA-POKL.08.01.01- 14-576/11. Grupą docelową do której skierowany jest projekt, stanowią pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa mazowieckiego, które wcześniej nie korzystały ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL oraz zgłosiły swoje zapotrzebowanie na przeszkolenie swoich pracowników.

Zapytanie ofertowe nr 8/K/2013


Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu szkolenia z zakresu zamówień publicznych (jak wygrać przetarg, prawo zamówień publicznych, SIWZ) w systemie stacjonarnym, w terminach określonych przez Zamawiającego dla uczestników projektu pt. „Kompetencje pracowników MŚP kluczem do rozwoju sektora”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, realizowanego na podstawie umowy nr UDA-POKL.08.01.01-14-576/11. Grupą docelową do której skierowany jest projekt, stanowią pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa mazowieckiego, które wcześniej nie korzystały ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL oraz zgłosiły swoje zapotrzebowanie na przeszkolenie swoich pracowników.

Zapytanie ofertowe nr 9/K/2013


Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zaprasza do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu szkolenia z zakresu prawa (prawo pracy, prawo własności intelektualnej, prawne aspekty działalności spółek kapitałowych, prawo gospodarcze, spółki na rynku wspólnotowym) w systemie stacjonarnym, w terminach określonych przez Zamawiającego dla uczestników projektu pt. „Kompetencje pracowników MŚP kluczem do rozwoju sektora”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, realizowanego na podstawie umowy nr UDA-POKL.08.01.01-14-576/11. Grupą docelową do której skierowany jest projekt, stanowią pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw województwa mazowieckiego, które wcześniej nie korzystały ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL oraz zgłosiły swoje zapotrzebowanie na przeszkolenie swoich pracowników.

następna strona »

Kalendarium

«październik 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

https://niw.gov.pl/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/polski-inkubator-rzemiosla/
poig
http://parp.gov.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.