Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

  • do aktualności

Treść strony

KONKURS Mikroprzedsiębiorca Roku 2017

Szanowni Państwo,

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Po raz trzynasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę – 40 tys. złotych. Poza nagrodą główną kapituła konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach: Start – dla  najmłodszych mikroprzedsiębiorstw, Progres – dla firm „wieku średniego”, Senior – dla firm działających na rynku najdłużej oraz Młody biznes – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia.

Ponadto planowane jest 8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu.

Zgłoszenia do dnia 31 marca 2018 r. można dokonać na stronie www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

PROŚBA O PRZEKAZANIE ZAPROSZENIA DO KONKURSU

W załączeniu przesyłamy pliki z materiałami informacyjnymi, a także plakat i dwie formy bannerów.

Jak co roku gorąco prosimy Państwa o zamieszczenie informacji o konkursie na Waszej stronie internetowej, a także w newsletterach oraz e-mailingach.

Można także wydrukować dołączony do niniejszej korespondencji plakat (w formacie A3 lub A4) oraz zamieścić go w miejscu widocznym dla osób zainteresowanych konkursem.

Gorąco zachęcamy do rekomendowania mikroprzedsiębiorstw, które według Państwa w szczególny sposób wyróżniają się swoją działalnością.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Łączymy pozdrowienia,

Organizatorzy

« wstecz

Kalendarium

«październik 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

https://niw.gov.pl/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/polski-inkubator-rzemiosla/
poig
http://parp.gov.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.