Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

Treść strony

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Panem Rafałem Trzaskowskim, kandydatem na Prezydenta m.st. Warszawy

W dniu 10 października 2018 r. w siedzibie Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbyło się spotkanie z Posłem na Sejm RP Panem Rafałem Trzaskowskim, kandydatem na Prezydenta m.st. Warszawy

W spotkaniu uczestniczyli Pan Krzysztof Strzałkowski Burmistrz Dzielnicy Wola m.st. Warszawy i Pan Piotr Żbikowski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga- Południe m.st. Warszawy.

W spotkaniu udział wzięli także Członkowie Zarządu Izby, przedstawiciele organizacji rzemieślniczych zrzeszonych w Izbie, rzemieślnicy, pracownicy Cechów Rzemieślniczych i Spółdzielni Rzemieślniczych, członkowie Komisji Egzaminacyjnych MIRiP.

Debata  poświęcona była możliwości współpracy m.st. Warszawy ze środowiskiem rzemieślniczym. Kandydat na urząd Prezydenta m.st. Warszawy odpowiedział na szereg pytań. Przedstawił swój punkt widzenia odnośnie uwarunkowań funkcjonowania i rozwoju rzemiosła, handlu i drobnego przemysłu. Podczas spotkania dyskutowano o poprawie jakości życia mieszkańców,  infrastrukturze w mieście, przedsiębiorczość, rynku pracy, finansach miasta oraz sporcie, kulturze i rekreacji.  Spotkanie było okazją aby poznać  poglądy Pana Posła Rafała Trzaskowskiego na najbardziej nurtujące środowisko rzemieślnicze problemy takie, jak:
- stawki czynszu lokali użytkowych wynajmowanych przez rzemieślników
- wieczyste użytkowanie gruntu
- i oświata zawodowa.
 

Wybór Dziekanatu Starszyzny Cechowej Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie
W dniu 10 października 2018 r. odbyło się posiedzenie Starszyzny Cechowej Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie,  na którym dokonano wyboru Dziekanatu Starszyzny Cechowej.
Zaproszenie na spotkanie z kandydatem na Prezydenta m. st. Warszawy Posłem na Sejm RP Panem Rafałem Trzaskowskim

Zarząd Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji rzemieślniczych zrzeszonych w naszej Izbie, działaczy, pracodawców  - rzemieślników, członków Komisji Egzaminacyjnych MIRiP oraz pracowników Cechów Rzemieślniczych i Spółdzielni Rzemieślniczych na spotkanie z  kandydatem na Prezydenta m.st. Warszawy Posłem na Sejm RP Panem Rafałem Trzaskowskim.

W spotkaniu udział weźmie także Pan Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola m.st. Warszawy i Pan Piotr Żbikowski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Na spotkanie zaproszony został także Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Pan Patryk Jaki.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 października (środa) br. o godz. 11:00 w siedzibie Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości ul. Smocza 27, sala konferencyjna nr 101.

Szkolenie nowo powołanych członków komisji egzaminacyjnych MIRiP
W dniach 13-14 września 2018 r. w siedzibie Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie odbyło się szkolenie nowo powołanych członków komisji egzaminacyjnych MIRiP do przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych w kadencji 2018–2023.
Zaproszenie na Targi Złotniczo - Jubilerskie GOLDEXPO WARSZAWA 4-6.10.2018
Szkolenie dla osób wchodzących w skład komisji egzaminacyjnych MIRiP

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie informuje, że  w dniach 13-14 września (czwartek i piątek) 2018 r., w godz. 9.00-17.00 odbędzie się szkolenie dla osób wchodzących w skład komisji egzaminacyjnych MIRiP.

Szkolenie odbędzie się wg programu ustalonego przez Związek Rzemiosła Polskiego.

Celem szkolenia jest przygotowanie członków komisji egzaminacyjnych do przeprowadzania egzaminów czeladniczych, mistrzowskich i sprawdzających zgodnie z obowiązującymi zasadami prawnymi i proceduralnymi oraz z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi jakim m.in. jest „Platforma internetowa czeladniczych i mistrzowskich egzaminów w rzemiośle (EWR)”. Szkolenie obejmuje zagadnienia dotyczące organizacji pracy komisji, zasad przeprowadzania egzaminów, metodyki opracowywania zadań i pytań egzaminacyjnych oraz zasad oceniania.

Aktualności

Kalendarium

«listopad 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

poig
http://parp.gov.pl
-
http://ec.europa.eu/

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.