Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

  • Szkolenia
  • INNOWACYJNE TRANSFERY BIZNESOWE W ŚRODOWISKU MSP

Treść strony

INNOWACYJNE TRANSFERY BIZNESOWE W ŚRODOWISKU MSP

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie w ramach realizowanego projektu p.n. INBETS BSR. “Innovative Business Transfer Models for SMEs in the BSR”, którego Liderem jest Baltic Sea Academy z Hamburga serdecznie Państwa zaprasza na bezpłatny Webinar, który rozpocznie się w dniu 19 listopada 2020 o godzinie 11:00. Tematem spotkania będą zagadnienia z zakresu innowacyjnych modeli transferów biznesowych w środowisku MSP oraz przeprowadzenia udanej sukcesji w firmie.

Sukcesja jest jednym z najbardziej istotnych zagadnień w firmach rodzinnych. Małe i średnie przedsiębiorstwa są w większości długoterminowo zarządzane przez właścicieli, którzy w chwili przejścia na emeryturę nie przenoszą działalności na kolejne pokolenie, co niesie za sobą ryzyko  utraty wiedzy i miejsc pracy.

W planowaniu sukcesji  ważnym aspektem jest przekazanie następnym pokoleniom własności oraz umiejętności do zarządzania przedsiębiorstwem, tak aby zapewnić kontynuację i dalszy rozwój rodzinnego, wielopokoleniowego biznesu zgodnie z jego założeniami.

Prowadzący: Adwokat Marcin Kramek

Termin i miejsce:
19 listopad 2020 r., godz. 11.00 – 13.00
spotkanie online za pośrednictwem platformy GoToMeeting, którą należy wcześniej pobrać za pośrednictwem poniżej podanego linka:
https://global.gotomeeting.com/install/688601381

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa w webinarium za pośrednictwem załączonego w mailu formularza zgłoszeniowego z pouczeniem o RODO, jednak nie później niż do dnia 17 listopada do godziny 12:00.

 

Po otrzymaniu od Państwa odpowiedzi zwrotnej, wyślemy na podany przez Państwa adres mailowy link z kodem do aktywacji spotkania.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod adres:

webinar@mirip.org.pl

Zachęcamy również do wypełniania krótkiego kwestionariusza oceniającego kompetencję z zakresu przedsiębiorczości, w tym celu prosimy o kliknięcie na podany link: https://www.inbets.net/izba-satc/

kwestionariusz zgłoszeniowy

Kalendarium

«listopad 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

https://niw.gov.pl/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/polski-inkubator-rzemiosla/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/proo/
poig

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.