Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

Treść strony

Innowacyjne działanie w Basenie Morza Bałtyckiego - czerwiec 2012

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości jako partner w międzynarodowym Projekcie QUICK zaprasza do lektury najnowszego newslettera! Dowiecie się z niego Państwo o przebiegu realizacji projektu, przeczytacie sprawozdanie z Konferencji Hanzeatyckiej, w której uczestniczyli przedstawiciele MIRiP, a także poznacie się z możliwościami aplikowania do nowych projektów z komponentem międzynarodowym.

Innowacyjne działanie w Basenie Morza Bałtyckiego - marzec 2012

Szanowni Państwo.

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości jako partner w Projekcie BSR QUICK zaprasza Państwa do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi tego projektu. Zostały w nim przedstawione ostatnie spotkania w ramach Projektu, jak również palące kwestie finansowe.

Na szczególną uwagę w bieżącej edycji zasługuje informacja o funkcjonowaniu nowego narzędzia, udostępniającego bazę kontaktów do przedsiębiorców z licznych branży w Regionie Morza Bałtyckiego. Jest to platforma European Business Support Network, dostępna pod adresem: http://eubizz.net . Zachęcamy Państwa gorąco do korzystania z dostępnych tam zasobów!

 

Innowacyjne przedsięwzięcia z Regionu Morza Bałtyckiego

Zachęcamy do lektury kolejnego newslettera Parlamentu Hanzeatyckiego, przedstawiające innowacyjne przedsięwzięcia z Regionu Morza Bałtyckiego w ostatnim czasie.

Znajdziecie w nim Państwo informacje m.in. o najnowszych publikacjach Parlamentu, o nowych konkursach projektowych, jak również o konferencjach i warsztatach zaplanowanych na nadchodzący miesiąc.

Zapraszamy!

NEWSLETTER O INNOWACJACH

Przedstawiamy Państwu kolejny, trzeci już newsletter opracowany przez Partnerów z Regionu Morza Bałtyckiego, działających w Projekcie QUICK. W załączniku znajdziecie Państwo informacje o nowej modzie w branży jubilerskiej, rozwiązaniach recyklingu dostępnych dla małych gospodarstw domowych, czy wreszcie zaproszenie na Litwę na konferencję poświęconą budownictwu.

Zapraszamy do lektury!

Innowacyjne działanie w Basenie Morza Bałtyckiego

Zachęcamy do lektury najnowszego newslettera, przygotowanego wspólnie przez partnerów Projektu QUICK, który swym zasięgiem obejmuje państwa z regionu Morza Bałtyckiego. Wiadomości dotyczą ostatnich wydarzeń promujących bądź wspierających innowację i nowoczesne rozwiązania w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapraszamy do lektury!

Parlament Hanzeatycki- newsletter listopad 2011

Przekazujemy Państwu najnowsze wydanie biuletynu z ważnymi i ciekawymi informacjami dot. Parlamentu Hanzeatyckiego, Akademii Bałtyckiej oraz realizowanych przez nas projektów.     

Więcej informacji dostępnych także w języku polskim na stronach: www.hanse-parlament.eu , http://www.bsr-quick.eu/index.html

Kalendarium

«listopad 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

https://niw.gov.pl/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/polski-inkubator-rzemiosla/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/proo/
poig

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.