Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Nawigacja

  • Salon Artystów Rzemiosła

Treść strony

  • Logo: Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów ul. Krzywe...

 

 

 Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów
ul. Krzywe Koło 2/4,
00-270 Warszawa

www.salonartystowrzemiosla.pl

VI Salon Artystów Rzemiosła

Targi 6. Salon Artystów Rzemiosła będą tym razem elementem dużej imprezy Kobieta w Wielkim Mieście, która odbywa się w ramach szeroko promowanego w mediach projektu Łódź Miastem Kobiet. Targi Kobieta w Wielkim Mieście są jednym z głównych wydarzeń cyklu eventów pod wspólną nazwą Łódź Miastem Kobiet realizowanego przez Urząd Miasta Łodzi. Powstał on z myślą o kobietach niezainteresowanych EURO 2012 i jest propozycją dla Pań w każdym wieku szukających doskonałej rozrywki i inspirujących spotkań. Honorowy Patronat nad projektem Łódź Miastem Kobiet objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

Zapraszamy rzemieślników artystów do nowego Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego MTŁ przy al. Politechniki 2 w dniach 15-17 czerwca 2012.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Projekt Salon Artystów Rzemiosła jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Służymy wszelką pomocą przy wypełnianiu dokumentów rekrutacyjnych:
http://www.salonartystowrzemiosla.pl/rekrutacja/dokumenty_rekrutacyjne

Udział w 6. Salonie Artystów Rzemiosła oraz otrzymane nagrody i wyróżnienia będą się liczyły do oceny dorobku artystycznego dla osób ubiegających się o tytuł Mistrza Rzemiosł Artystycznych.

http://www.salonartystowrzemiosla.pl/

 

 

  • -

3. Salon Artystów Rzemiosła

Zapraszamy do Łodzi na 3. Salon Artystów Rzemiosła.
 

Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów jest współorganizatorem 3. edycji Salonu Artystów Rzemiosła, która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2012 w Łodzi, w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich, hala D, przy al. Politechniki 2.

Cykliczne targi połączone ze szkoleniami dla rzemieślników artystów odbywają się w ramach projektu „Salon Artystów Rzemiosła” współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki czemu udział w nich jest bezpłatny. Pierwsze dwie edycje imprezy odbyły się w Warszawie, kolejne cztery będą w Łodzi, Białymstoku i ponownie w Warszawie. Partnerami projektu są Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów, Towarzystwo Amicus i M. st. Warszawa.

Szkolenia towarzyszące targom odbędą się w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Łodzi.
Na targach ok. 50 wystawców z całej Polski zaprezentuje bogatą ofertę wyrobów polskiej sztuki użytkowej. Goście targów będą mogli zakupić lub zamówić niepowtarzalną biżuterię, wyroby wyposażenia wnętrz, galanterię skórzanej, odzież, itp., jak również nawiązać bezpośrednich kontakty z ich twórcami.

Ręcznie wykonane produkty stają się coraz bardziej modne, podbijają serca klientów. Doskonałe jakościowo i ciekawie zaprojektowane wyroby są alternatywą dla masowej produkcji.

3. Salon Artystów Rzemiosła odbywa się równolegle z XV Łódzkimi Targami Edukacyjnymi. Nie jest to zbieżność przypadkowa. Projekt SAR ma na celu także jak najszerszą edukację i promocję rzemiosła artystycznego jako branży, która może być atrakcyjną alternatywą kariery zawodowej dla młodych, kreatywnych osób.

Informacje o projekcie, a także o poprzednich edycjach SAR dostępne są na stronie www.salonartystowrzemiosla.pl oraz na Facebooku na profilu Salon Artystów Rzemiosła.

Godziny otwarcia targów:
15.03 czwartek 10-18 (uroczyste otwarcie o godz.12)
16.03 piątek 10-18

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

  • -

Kalendarium

«październik 2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Dane kontaktowe

Mazowiecka Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Smocza 27, 01-048 Warszawa
tel. +48 22 838 32 17
www.iso-warszawa.com.pl

Reklama

https://niw.gov.pl/
https://niw.gov.pl/nasze-programy/polski-inkubator-rzemiosla/
poig
http://parp.gov.pl

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.